Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum

Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, historické centrum

Velmi pěkný útulný byt 2+1 na Praze 1 – Malá Straně. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu s výtahem. Byt je zařízený. Kuchyň je vybavena všemi spotřebiči. V koupelně najdeme vanu, toaleta je umístěna zvlášť. Najdeme zde telefon, televizi a připojení k internetu. Na podlahách parkety a dlažba.Byt se nachází v krásné části Prahy s historickými budovami. V okolí najdeme spoustu parků a sadů. Jsou zde Letenské sady a rozlehlá zalesněná oblast okolo rozhledny Petřín. Skvělé spojení do centra. Tramvajová zastávka pár kroků od domu. Stanice metra Malostranská jednu zastavku tramvaje.

50.087760
14.405122
Mostecká, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3500,- popl.
ID nabídky42245
AdresaMostecká, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha60 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter