Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci.

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci. Praha, kancelářské prostory k pronájmu, Gorazdova ulice, Nové Město, po rekonstrukci.

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou kancelář v Gorazdově ulici na Praze 2 – Nové Město. Kancelář má 23,2m², samostatný vstup z recepce, plus společné prostory a společná jednací místnost. V rámci služeb recepce zajištěna standardní agenda. Parkování v modré zóně. Nové centrální plynové topení s kotlem, nové rozvody telefonu a internetu. K dispozici kompletně zařízená kuchyňka a také sprchový kout. Kanceláře jsou zabezpečeny a napojeny na pult centrální ochrany. Dům se nachází v klidné ulici, v blízkosti Tančícího domu a nábřeží – jen několik minut od spojů MHD – metro, tram. 15 minut chůze k Národnímu divadlu, 10 minut na Karlovo náměstí. Vynikající občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.073476
14.415252
Gorazdova, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
10 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1600 CZK poplatky na osobu + 6-8000 CZK náklady na recepci a kancelářské potřeby
ID nabídky42178
AdresaGorazdova, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha23,20 m²
Plocha pozemku23,20 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter