Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m², po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně

Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně Luxusní nezařízený podkrovní byt, 50 m2, po kompletní rekonstrukci, přímo v centru Plzně

Pronájem nadstandartního bytu přímo v historickém centru Plzně. Luxusní půdní byt s celkovou podlahovou plochou 50 m2 se nachází v posledním patře krásného cihlového domu. Byt v nedávné době prošel nákladnou a náročnou rekonstrukcí. Pronajímá se kompletně zařízený. K dispozici je kuchyňská linka, lednice, mraznička, kombinovaný sporák a stylový přírodní nábytek. Vše je sladěno s vkusem a citem. Velkou ozdobou je krásná dřevěná podlaha a přiznané trámy. Krásné bydlení za skvělou cenu ve vyhledávané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností – škola, škola, zdravotnická zařízení, pošta, obchody apod. V centru za 3 minuty. Výborná dopravní dostupnost do všech částí Plzně.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové WAW

Voda

dálkový vodovod
49.736319
13.369197
Zikmunda Wintra, Plzeň, Czech Republic
Cena
7 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky42133
AdresaZikmunda Wintra, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha50 m²
Půdní prostoryano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter