Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m², po rekonstrukci

Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 151 m2, po rekonstrukci

Nabízíme k pronájmu lukrativní obchodní prostory v centru Prahy, v krásném historickém objektu Kaunického paláce v Panské ulici. Vstup je z ulice Panská, jsou zde tři místnosti, toaleta, kuchyňka. Prostory jsou o celkové výměře 151 m2 po rekonstrukci. Výborná poloha přímo v centru města, skvělá dostupnost metrem (stanice metra A, B – Můstek v bezprostřední blízkosti objektu) i tramvají z ulice Jindřišská.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram
50.084466
14.427433
Panská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 65 Kč/m2 poplatky
ID nabídky42123
AdresaPanská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha151,10 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter