Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m², balkon, novostavba

Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba Praha, částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Podvinný mlýn, Libeň, 51m2, balkon, novostavba

Částečně zařízený byt 2+kk (51m²) se nachází ve velice klidném prostředí pražské Libně, uprostřed zeleně a v přímé blízkosti parku v ulici Podvinný mlýn. K dispozici 8m² terasa k příjemnému posezení s orientací na jihovýchod. Byt je ve druhém patře cihlové novostavby s výtahem. Vše je vkusně zařízeno, byt působí velice moderním a zároveň příjemným dojmem. Dřevěné parkety a dlažba. Dřevěná euro okna. Dvě vestavěné skříně a vestavěný botník. Lokalita Praha 9 Libeň poskytuje dobré spojení do centra (od domu asi 10 minut pěšky ke stanici metra a tramvají), největší výhodou je však dostatek zeleně a klidu v těsném okolí domu. Areál Podvinný Mlýn sousedí s parkem Podvinní. Je oplocen, střežen bezpečnostní službou a upravován zahradníkem.

50.110932
14.488293
Podvinný mlýn, Praha 9 - Libeň, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000Kč/osoba, 4000 Kč/2 osoby
ID nabídky41997
AdresaPodvinný mlýn, Praha 9 - Libeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater5
Užitná plocha43 m²
Terasaano (8 m²)
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Johana Všetečková
asistentka - recepční

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: recepce@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 229 684

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter