Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m², Žižkov, kousek od metra

Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra Praha, luxusní garsoniéra v Jagellonské ulici k pronájmu, 30 m2, Žižkov, kousek od metra

Nabízíme k pronájmu luxusní garsoniéru na Žižkově. Garsoniéra se nachází ve 3.patře cihlového domu s výtahem. Rozloha činí 30 m2. Garsoniéra je zařízena. Spací patro, které umožňuje větší prostor. Kuchyně vybavena lednicí, myčkou, mikrovlnkou, pračkou. Koupelna má vanu, WC. Dům, kde se byt nachází, se nachází v oblíbené lokalitě Žižkova. Nedaleko metra Flora či Jiřího z Poděbrad. V okolí tramvajové zastávky. Spojení do centra vynikající. Na Flore naleznete obchodní dům – spousty obchodů, restaurací…Daleko není ani známý a oblíbený park Riegrovy sady. Pěkné místo k odpočinku, relaxaci, sportu. Klidné místo, přesto nedaleko od centra.

Telekomunikace

telefon
50.079708
14.455143
Jagellonská, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 poplatky
ID nabídky41962
AdresaJagellonská, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha30 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter