Tato nemovitost není dostupná

Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m², Slovany

Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany Krásný luxusní byt v podkroví rodinného domku, žádaná a klidná lokalita, galerie, 89 m2, Slovany

Nabízíme pronájem velmi luxusního a moderního bytu 2+1 nacházející se v podkroví rodinného domku v Plzni na Slovanech. Tomuto částečně zařízenému bytu o velikosti 89 m2 přísluší krásná galerie. V ceně pronájmu je moderní kuchyňsá linka s elektrickým sporákem a sklokeramickou deskou, dále lednice a myčka. Rovněž je k dispozici moderní sedací souprava, v koupelně potom vana a WC. Podlahy jsou pokryty krásnými dřevěnými parketami a dlažbou, topení ústřední. Jedinečné bydlení v žádané lokalitě, výborná dopravní dostupnost do centra, veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, nedaleko fotbalové hřiště, plavecký bazén atd.). Doporučujeme!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.735734
13.403151
Wolkerova, Plzeň, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky41951
AdresaWolkerova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha89 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter