Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m²) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady

Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory (92m2) k pronájmu, skvělá dopravní dostupnost, Vinohrady

Prostorné, nezařízené prostory k pronájmu, 92 m2. Jsou zde tři místnosti a kuchyň. Nachází se v ulici Máchova, v přízemí cihlového domu, Vinohrady, Praha 2. K dispozici zařízená kuchyňská linka se sporákem a troubou, velká místnost s krbem (není funkční). Na podlahách jsou koberce a dlažba. V koupelně najdeme vanu, v předsíni je komora. Výborná dostupnost, zastávka tramvaje Jana Masaryka, stanice metra Náměstí Míru je cca 7 minut pěšky.

Telekomunikace

telefon
50.071312
14.440547
Máchova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
11 400 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 600/os + elektřina + plyn
ID nabídky41909
AdresaMáchova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha92 m²
Plocha pozemku1 m²
Balkónne
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter