Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m², garáž, terasa, residence River Diamond

Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond Praha, luxusní byt 2+kk k pronájmu, Rohanské nábř., 72 m2, garáž, terasa, residence River Diamond

Nabízíme k pronájmu luxusní byt 2+kk ( 72 m2), který se nachází v klidné lokalitě u řeky Vltavy v ulici Rohanský Ostrov. Byt je v cihlové budově ve 4.patře s výtahem. Byt je velmi moderně vybudován. Je zařízený. Byt je plně vybaven moderním nábytkem, naleznete zde veškeré příslušenství jako je myčka, domácí kino, vinný bar, ledovač, 2 televizory a jiné. Kuchyňská linka zařízena – sporákem, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí s mrazákem. Je zde koupelna vybavena vanou. WC samostatně. Garážové stání musí být pronajato za měsíční poplatek. Nedaleko River Diamond je stanice metra Křížíkova linky B, asi 15 minut chůzí je stanice Florenc, kde se kříží linky B a C. Možnost využití s tramvajové dopravy. Kousek od domu je Karlínské náměstí s parkem a kostelem Sv.Cyrila a Metoděje z poloviny 19.století. Ve chvílích volna a pěkného počasí je velmi příjemná procházka po nábřeží.

Telekomunikace

telefon
50.094274
14.447873
Rohanské nábř., Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5500,- poplatky + 2000,- garáž nutno pronajmout
ID nabídky41902
AdresaRohanské nábř., Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha72 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (2000 nutno pronajmout)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter