Tato nemovitost není dostupná

Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m²

Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2 Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2 Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2 Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2 Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2 Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2 Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2 Praha, atypické, reprezentativní prostory k pronájmu pro náročnou klientelu u Karlova mostu 126 m2

Nabízíme atypické prostory k pronájmu (126 m2). Jedná se o historický byt v palácové části domu, který kdysi patřil Colloredo-Mansfeldům. Nachází se v druhém patře kamenného domu v ulici Smetanovo nábřeží, Praha 1, Staré město. Prostory jsou částečně mezonetové (v patře malá místnost, koupelna a šatna). Dole je vstupní hala, hlavní místnost (45 m2), další místnost spojená s pracovnou, kuchyň a koupelna. Vše rekonstruované, vybavené. V hlavním pokoji a dolní místnosti je výška stropu 5 m., zdobené řezbovaným zlaceným dřevem, původní lustry a dveře. Dolní koupelna je menší, v mramoru, WC samostatné. Dům se nachází přímo u řeky v historickém centru Prahy. Pokud hledáte reprezentativní prostory na úrovni je tento atypický prostor vhodný přímo pro vás.

50.085476
14.414151
Smetanovo nábř., Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6000 poplatky
ID nabídky41853
AdresaSmetanovo nábř., Praha 1 - Staré Město
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha126 m²
Plocha pozemku126 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter