Tato nemovitost není dostupná

Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit)

Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit) Praha luxusní nezařízený byt k pronájmu 3+1 v lukrativní lokalitě na Vinohradech (možno i zařídit)

Luxusní byt 3+1 v domě z roku 1904, po celkové rekonstrukci z roku 1999. Byt je ve 3.patře, 105m², 2 ložnice, 2 koupelny s wc (1× vana, 1× sprchový kout) , 2 menší balkóny (2,5 a 1,5 m2), nádherný výhled. V kuchyni je sporák, myčka, lednička a mikrovlnná trouba, v koupelně je pračka a sušička. V bytě je také TV a satelitní TV. Společná zahrada. Fotky jsou ze zařízeného bytu, je možné dozařídit za zvýšený nájem velice vkusným moderním nábytkem. Dům je situován ve vyhledávané lokalitě Praha 2 – Vinohrady se skvělou dopravní dostupností do centra (cca 10 minut pěšky na Václavské náměstí) i kompletní občanskou vybaveností.

Telekomunikace

telefon
50.078471
14.441085
Polská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
37 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl 6 000,-
ID nabídky41843
AdresaPolská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha105 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter