Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání

Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání Praha, prostorný byt 2+1 ve vile na Podolí k pronájmu, terasa, zahrada, vhodné k podnikání

Rádi bychom Vám nabídli velmi prostorný byt v prvním patře rodinného domu – vile v exkluzivní lokalitě na Praze 4 Podolí. Vila se nachází ve velmi pěkné čtvrti s krásnou zahradou a naprosto úžasným výhledem, který se naskýtá z prostorné terasy (40 m2). Apartmán nabízí dvě koupelny s wc, jednu se sprchovým koutem a druhou s vanou. Byt je koncipován jako 2+1 + jídelna se zimní zahradou a je zde i prostorná šatna a sklep. Je vhodný pro podnikatelskou činnost, ne pro rodinné bydlení. Klidné, nehlučné prostředí a výhodný nájem.

50.054492
14.422024
Pod Klaudiánkou, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky41753
AdresaPod Klaudiánkou, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha190 m²
Plocha pozemku190 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter