Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m², po rekonstrukci.

Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci. Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu, ulice Slezská, Vinohrady, 110m2, po rekonstrukci.

Nezařízené komerční prostory k pronájmu v cihlovém domě bez výtahu v Slezské ulici nedaleko nám. Jiřího Z Poděbrad. Prostory jsou vhodné k obchodním účelům se skládají z prodejny, skladu a kanceláře. Koupelna je vybavena vanou, toaleta je odděleně. Kabelové připojení od UPC. Lokalita nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost, v okolí je mnoho restaurací, barů, nedaleké obchodní centrum Flora nabízí mnoho možností trávení volného času. Výborná dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Perunova je pár minut chůze od domu, stejně jako stanice metra Jiřího z Podebrad. Cesta do centra trvá 5 minut.

Telekomunikace

telefon
50.076151
14.442765
Slezská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
39 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina a voda
ID nabídky41717
AdresaSlezská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha110 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter