Tato nemovitost není dostupná

Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m², Resslova ulice

Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice Skvělé obchodní a kancelářské prostory pár minut od centra, přízemí, 68 m2, Resslova ulice

Zprostředkujeme pronájem jedinečných nebytových prostorů pár minut od Americké ulice.Tyto kompletně zrekonstruované obchodní a kancelářské prostory se nacházejí v přízemí cihlového domu a jejich celková podlahová plocha činí 68 m2. Prostory se skádají ze 2 kanceláří (38 a 18 m2), z chodby a sociálního zařízení. V domě jsou kompletní inženýrské sítě, počítačová síť, připojení na PCO, optické připojení Českého telecomu, možnost bezdrátového připojení na internet. Prostory mají vlastní vstup, okna jsou situována do dvora, topení ústřední. Možnost umístění reklamy na dům a vstup, rovněž možnost parkování na ulici před domem nebo za poplatek 500 Kč ve dvoře. Výhodná poloha, doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.741484
13.377020
Resslova, Plzeň, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky41708
AdresaResslova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha68 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter