Tato nemovitost není dostupná

Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem

Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem Pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku, nezařízené, parkování před objektem

Nabízíme pronájem nebytových prostor v Plzni v Červeném Hrádku. Tyto velmi atraktivní prostory se nacházejí v 1. patře novostavby, která slouží ke komerčním účelům a nachází se zde restaurace, masáže, fitness centrum a squash. Prostory jsou nezařízené. Mají samostatný vchod a náleží k nim 2 toalety na chodbě. Je zde zavedena telefonní přípojka a bezdrátové internetové připojení. Podlahy jsou betonové, s možností pokrytí plovoucí podlahou na náklady pronajímatele. Vytápění prostor je ústřední. Velkým plusem je parkoviště přímo před objektem. Skvělá a strategická poloha nedaleko hlavní komunikace a zastávek MHD. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.756170
13.447033
Červenohrádecká, Plzeň, Czech Republic
Cena
18 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky41604
AdresaČervenohrádecká, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha113 m²
Plocha pozemku200 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter