Tato nemovitost není dostupná

Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město.

Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město. Praha 1, Bílkova ulice, nebytový prostor 3+kk k pronájmu vhodné na kanceláře, Staré Město.

Pěkné nezařízené nebytové prostory o rozloze 60 m2 ve zvýšeném přízemí bytového domu v Bílkově ulici. Jedná se o prostory dosud využívané jako kanceláře, 3 místnosti – dvě kanceláře, zasedací místnost, kuchyně, malá chodba, koupelna s vanou a toaleta. Podlahová krytina – parkety a dlažba. Možnost zajištění tel. linek + vysokorychlostního internetu. Prostory jsou vhodné zejména jako kanceláře, privátní ordinace, obchod, popř. jiný klidný provoz. Prostory jsou ve velice žádané lokalitě na Starém Městě, přímo v centru Prahy. Výborná dopravní dostupnost.

50.091328
14.421419
Bílkova, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
27 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky, + elektřina a plyn na nájemníky
ID nabídky41601
AdresaBílkova, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha60 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter