Tato nemovitost není dostupná

Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku

Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku Velmi stylově zařízený prostorný byt 2kk v centru Prahy s okny do vnitrobloku

Vysoký standard bydlení je v tomto bytě zajištěn nejen kvalitou použitých materiálů při jeho rekonstrukci, rekonstrukci budovy a umístěním v domě a lokalitou. Architektem navržené zařízení bytu a stylový nábytek podtrhují silný zážitek, který přítomnost v tomto bytu nabuzuje. Byt dispozice 2kk s velkorysou podlahovou plochou, situovaný do klidného a zeleného vnitrobloku můžeme jen doporučit! Je velmi světlý, citlivě a ve vysokém standardu zrekonstruovaný, stejně jako budova, v níž se nachází. Je ideální nejen pro komfortní bydlení, ale i jako investice k pronájmu, zajišťující pravidelný výnos.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro 5 minut

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.072775
14.429644
Tyršova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
5 950 000 Kč
celková cena
ID nabídky41535
AdresaTyršova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha59,80 m²
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter