Tato nemovitost není dostupná

Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně

Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně Skvělý byt 3+1 s vlastními krbovými kamny a zahrádkou, vestavěná šatna, Třemošná u Plzně

Pronájem velmi pěkného prostorného bytu 3+1 situovaného jen pár kilometrů od Plzně. Tento světlý byt o velikosti 70 m2 sestává z průchozích i neprůchozích pokojů a pronajímá se nezařízený. Zůstane zde pouze pěkná dřevěná kuchyňská linka s elektrickým sporákem a lednicí, v koupelně potom vana s pračkou, WC je samostatné. Velkým plusem je vybudované patro na spaní a vlastní krbová kamna. Zároveň je obrovskou výhodou vestavěná šatna na oblečení. Nájemci mají rovněž k dispozici zahrádku o velikosti 100 m2. Podlahy jsou pokryty dlažbou a linoleem, topení zajišťují jak již zmíněná krbová kamna, tak i plynový kotel. Výborné bydlení v pěkné klidné obci plné zeleně.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.817057
13.394205
Tyršova, Třemošná, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky41459
AdresaTyršova, Třemošná
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha70 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Duc Long Hoang
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

E-mail: long.hoang@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 074 229

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter