Tato nemovitost není dostupná

Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada

Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada Lochovice, prodej chaty (možnost i jako RD) 3+1/zahrada

Nabízíme k prodeji domek, který lze využívat k rekreaci, nebo k trvalému bydlení v obci Lochovice, okres Beroun. Dům disponuje 3 pokoji, kuchyní, koupelnou a prostornou chodbou. Dům je napojený na vodovod (ale je zde i studna), elektrika, vytápění je lokální kamny na tuhá paliva. V plánu obce je vybudování kanalizace a plynu. Dům je nutné zrekonstruovat, ale stavebně je dům v dobrém stavu (místnosti jsou suché). Dům má prostornou půdu (možnost vestavby patra). Obec Lochovice má krásnou přírodu, je zde veškerá občanská vybavenost (školka, škola, obecní úřad, pošta, obchod-potraviny, restaurace, lékaři). Dopravní spojení je také bezproblémové (bus, vlak směr Beroun, Praha). Doporučujeme pro krásné, klidné místo, výbornou cenu za nemovitost. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme.

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody studna+vodovod
49.852286
13.987408
Na Drahách, Lochovice, Czech Republic
Cena
1 290 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je uvedena vč.prov.)
ID nabídky41399
AdresaNa Drahách, Lochovice
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku476 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter