Tato nemovitost není dostupná

Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna

Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna Praha, velice pěkný, atypický rodinný dům se zahrádkou k pronájmu, Smíchov - Praha 5, bazén, sauna

Krásný, prostorný rodinný dům k pronájmu 5+1+garsoniera. Celková obytná plocha 300m². Díky atypickému vystavění domu do svahu je odsud překrásný výhled na Prahu. Dům není vybaven. K dispozici kuchyňská linka se spotřebiči. V obývacím pokoji krb. Součástí domu je vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem, whirpool a sauna. Plovoucí podlahy a dlažba. Garsoniera má samostatný vchod. K dispozici prostorná vytápěná garáž. Dům vybaven alarmem.U domu krásná, malá, udržovaná zahrádka. Vynikající lokalita. Klidné okolí se spoustou zeleně. Kvalitní občanská vybavenost v okolí – nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov pár minut od domu. Snadná dopravní dostupnost – zastávka bus v blízkosti.

Telekomunikace

telefon
50.058935
14.402868
Koulka, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 8000,-/12000,- (dle spotřeby)
ID nabídky41395
AdresaKoulka, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku300 m²
Garážano (vytápěná)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter