Tato nemovitost není dostupná

Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi

Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi Praha, nadstandartní luxusní byt pro náročné klienty k pronájmu, Veleslavín, terasa, sauna, jacuzzi

Nabízíme Vám k pronájmu nadstandartní, vysoce luxusní byt v novostavbě z roku 2006 se střešní terasou a privátní garáží pro dva automobily. Byt je situován v pátém patře bytového domu a má vlastní výtah přímo do bytu. Byt je možno po dohodě zařídit. V bytě jsou dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným všemi spotřebiči nejvyšší kategorie značek Liebherr a Miele včetně indukční sklokeramické desky, plynového sporáku, drtiče odpadků.. Součástí obývacího prostoru je knihovna s čítárnou a stylový krb, ze tří stran prosklený. Další místností je studovna s integrovaným pracovním stolem. Součástí vybavení je domácí kino Harman Gordon s JBL sound systémem v ceně nájmu, také plasmová TV (42") a LCD TV (20"). Koupelny jsou zde dvě, v koupelně s denním světlem je masážní vana a masážní sprchový kout. V druhé zděné koupelně najdeme rovněž masážní vanu, samostatné WC s bidetovou sprchou, pisoár i přípojku pro satelit a TV. Sauna s přístupem na terasu s bazenkem pro ochlazení a se sprchou, sprcha samozřejmě i uvnitř. Podlahy jsou z masivního asijského dubového dřeva, interiérové dveře rovněž z masivu. Vytápění je kombinované – je zde vlastní kotelna a tepelné čerpadlo. Vytápění je v podlahách a ve zdech. Byt je také plně klimatizován a to stropním tichým chlazením. Samozřejmostí je pračka a sušička značky Miele, distribuce PC kabeláže, Wifi připojení k internetu (v ceně), satelit i UPC. Jižní a západní strana bytu je prosklená, okenní parapety z kvalitního mramoru. Z každého z pokojů vedou posuvné dvěře na terasu, která má 153m² a tvoří ochoz celého bytu. Je vybavená vestavěnými, elektronicky ovládanými roletami, které alé také automaticky reagují na slunce i vítr. Podlaha na terase je zhotovena z tropického dřeva bangkirai, zeleň je automaticky zavlažována a osvětlena. Jacuzzi pro 4 – 6 osob s celoročním provozem má kapacitu 1800l na terase také (jak již bylo zmíněno) chladící bazének i sprcha. Posezení v zahradním nábytku z teakového dřeva v pergole s výčepem s chlazením, grilem a barbeque. Externí plynový vyhřívač pro chladnější večery. Terasa je vhodná pro děti i pro pořádání velkých společenských akcí. Menší zvířata (psi nebo kočky) mají vlastní uzamykatelné vstupní dvířka na terasu. Bezpečnost bytu zajištěna alarmem, požární signalizací, dvojitými bezpečnostními dveřmi, videotelefonem pro otevírání dveří. Parkování ve vlastní garáži s vlastním zabezpečovacím systémem, kamerami a úložným prostorem. Z bytu jsou krásné výhledy do zeleně Šáreckého údolí a na oboru Hvězda. Výborná dostupnost do mezinárodních škol i na letiště.

Telekomunikace

telefon
50.094791
14.350438
Adamova, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
70 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 10000,-
ID nabídky41367
AdresaAdamova, Praha 6 - Veleslavín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha162 m²
Terasaano (153 m²)
Garážano (samostatná pro dvě auta)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter