Tato nemovitost již byla pronajata

Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům

Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům Beroun, ulice Hostímská, pronájem RD ke komer. účelům

Pronajmeme rodinný dům nejlépe ke komerčním účelům, např. kanceláře, ale je zde možnost pronájmu prostor pro služby, jako např. kadeřnictví, masáže, apod.. Velkou výhodou je možnost podnikání a bydlení v daném domě, dále pak parkování přímo před domem (cca 10 park. míst). Doba pronájmu záleží na dohodě, ceny za pronájem jsou stanoveny dle velikosti prostor. Pronájem celého domu je za 18.000,–Kč+poplatky (cena je k dohodě), pronájem přízemí, kde jsou 2 pokoje+kuchyň (lednice, plynový sporák, pračka), sociální zařízení (sprch.kout a toaleta-odděleně), prostorná chodba s možností příjemného posezení a možnost využití zahrádky je za 10.500,–Kč+poplatky, pronájem patra, kde jsou 3 pokoje, soc.zařízení (sprch.kout a toaleta-odděleně) je za 7.500,–Kč+poplatky, využití zahrádky u domu je také k dispozici a pronájem podkroví je za 5.500,–Kč+poplatky, zde jsou 2 pokoje, kuchyňka na chodbě a soc.zařízení (sprch.kout, WC). Pronájem je včetně zařízení (postele, křesla, skříně, lednice), ale vše je k dohodě, pokud bude mít zájemce zájem pronajmout si místnosti bez zařízení, tak i tato možnost zde je. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme, nebo pište návrhy možnosti využití daných prostor na naši mail.adresu, ozveme se Vám a domluvíme prohlídku a další podmínky pronájmu.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.962456
14.086391
Hostímská, Beroun, Czech Republic
Cena
7 500 Kč
za měsíc
Poplatky(ceny různé,dle velikosti prostor)
ID nabídky41354
AdresaHostímská, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku120 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter