Tato nemovitost není dostupná

Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada

Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada Běřín, okres Příbram, prodej chalupy (možnost i jako RD) 2+1/terasa, zahrada

Nabízíme k prodeji chalupu vhodnou k trvalému bydlení 2+1 s krásnou terasou a zahradou v obci Běřín-Jince, okres Příbram. Chalupa disponuje kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí, kde je vstup na terasu s možností příjemného posezení u krbu. Dále je zde koupelna s vanou, WC je oddělené. Půda je vhodná k vestavbě dalších místností. Zahrada u domu je na svažitém pozemku s krásným výhledem do okolí. Na pozemku je kopaná studna s rozvodem užitkové vody do domu, sklep a dvě kolny na nářadí (dřevo, dílna). Vytápění domu je lokální plynové, ale je zde možnost topit i na tuhá paliva. Veškerá občanská vybavenost je nedaleko (cca 5 min. chůze) v obci Jince. Pro bližší informace nás kontaktuje.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Vytápění

ústřední topení Možnost na pevná paliva i lok.plyn.

Voda

jiný zdroj vody studna (voda ze studny není pitná)
Běřín, Jince (Okres Příbram), Czech Republic
Cena
1 390 000 Kč
celková cena
ID nabídky41347
AdresaBěřín, Jince (Okres Příbram)
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku1 100 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter