Tato nemovitost není dostupná

Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana

Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana Charismatický domek se zahradou in Kampa, Mala Strana

Uprostřed pražské Malé Strany leží tento okouzlující městský domek (není chráněnou památkou,pouze v pam.zóně), který byl postaven roku 1786 a koncem roku 2009 prošel kompletní rekonstrukcí. Dům se nachází v samém centru Prahy 1 – na Malé Straně a je vzdálen jen dvě minuty chůze od Karlova mostu. Idylická zahrada včetně dvou parkovacích míst (další k dispozici v nedalekém dvoře), dodává tomuto místu opravdu zvláštní a jedinečnou atmosféru. V minulosti byl tento objekt používán nejen jako obytný dům, ale stejně tak byl filmovou produkcí užíván jako dobová filmová kulisa. Objekt je ale též vhodný jako skvělý výstavní prostor nebo umělecká dílna či investiční nemovitost na pronájem (v sezoně 70 – 80tis /měsíčně). V sousedství domku je dispozici další nebytový prostor.

V celém přízemí je použito kvalitních podlahových krytin (dlažba, kámen nebo parkety).Dům má vlastní plynový kotel

Občanská vybavenost

tramvaj

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

Lokální plynové vlastní nový kotel

Voda

jiný zdroj vody
50.087811
14.420460
Malá Strana, Praha 1 - Malá Strana (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
28 850 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky41295
AdresaMalá Strana, Praha 1 - Malá Strana (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha130 m²
Plocha pozemku195 m²
Zahradaano (106 m²)
Balkónne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter