Tato nemovitost není dostupná

Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín

Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín Praha, vysoce luxusní, plně zařízený byt 3+kk s terasou a garáží k pronájmu, Veleslavín

Nabízíme Vám k pronájmu luxusní byt v novostavbě z roku 2006 se střešní terasou a garáží. Byt je kompletně zařízen, je situován ve čtvrtém patře bytového domu a má vlastní výtah přímo do bytu. V bytě jsou dvě ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným všemi spotřebiči nejvyšší kategorie značek Liebherr a Miele. V koupelně s denním světlem je vana a masážní sprchový kout. Podlahy jsou z masivního asijského dubového dřeva, interiérové dveře rovněž z masivu. Vytápění je kombinované – je zde vlastní kotelna a tepelné čerpadlo. Vytápění je v podlahách a ve zdech. Byt je také plně klimatizován a to stropním tichým chlazením. Součásti vybavení je také krb, pračka a sušička značky Miele, samozřejmostí je distribuce PC kabeláže, Wifi připojení k internetu (v ceně), satelit i UPC. Z každého z pokojů vedou posuvné dvěře na terasu, která má 97m², je orientována na jih a západ a vybavená vestavěnými, elektronicky ovládanými roletami, které alé také automaticky reagují na slunce i vítr. Podlaha na terase je zhotovena z tropického dřeva bangkirai, zeleň je automaticky zavlažována a je zde připravena instalace pro Jacuzzi, kterou je možno nainstalovat po dohodě, stejně jako dostavět pergolu. Bezpečnost zajištěna alarmem, požární signalizací a bezpečnostními dveřmi. Parkování v podzemní garáži přímo v objektu. Z bytu jsou krásné výhledy do zeleně Šáreckého údolí a na oboru Hvězda.

50.094791
14.350438
Adamova, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky41290
AdresaAdamova, Praha 6 - Veleslavín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha104 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter