Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m², terasa, zahrádka, garáž

Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Francouzská, Vinohrady, 91m2, terasa, zahrádka, garáž

Nabízíme Vám k pronájmu zajímavě řešený byt 3+kk s terasou a předzahrádkou. Byt se pronajímá zařízený, najdeme zde dvě ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde najdeme všechny spotřebiče (plynový sporák, trouba, lednice s mrazničkou, myčka i mikrovlnka). Z jedné z ložnic je vstup na terasu, na předzahrádku se dostanete vstupem z obývacího pokoje. V koupelně je vana, pračka a toaleta. Podlahy plovoucí a dlažba, topení je plynové etážové. Výhodou bytu je také prostorná šatna. K bytu náleží jedno garážové stání (nutno pronajmout s bytem). Dům je v přímé blízkosti Náměstí Míru – zde stanice metra, autobusů a tramvají – také v nočních hodinách. Vinohrady jsou nejžádanější lokalitou v Praze, poskytují velmi dobré spojení do ostatních částí Prahy,v blízkém okolí je spousta restaurací, klubů, kaváren stejně tak jako obchodů či supermarketů.

50.072914
14.442536
Francouzská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000 garáž (nutno pronajmout s bytem) + poplatky
ID nabídky41267
AdresaFrancouzská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha142 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter