Tato nemovitost není dostupná

Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa

Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa Zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Praha 9, Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku, zahrada, terasa

Velice pěkné, nazeřízené, kancelářské prostory se nachází v 1. patře rodinného domu v Praze 9 – Horních Počernicích. Prostory jsou zařízené a jejich rozloha je 130 m2. Dalších 90 m2 pak tvoří prostorná terasa. Je také možno využívat zahrady (400 m2). Prostory jsou řešeny jako 5+kk. Nechybí zde koupelna s vanou, toaleta je v samostatné místnosti. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazničkou, sklokeramickou deskou a myčkou. K dispozici je telefonní linka. Parkování je možné na pozemku. Velice výhodná lokalita s dobrým spojením do centra města (zastávka autobusu 150 metrů od domu).

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus 150 m

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.115870
14.626349
Ve žlíbku, Praha 9 - Horní Počernice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000 Kč/měsíc
ID nabídky41255
AdresaVe žlíbku, Praha 9 - Horní Počernice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter