Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město

Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město Praha, krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk v lukrativní lokalitě na Praze 2 - Nové Město

Krásný, úplně nový byt k pronájmu 2+kk o celkové výměře cca 42,38 m2 je situován ve 2. patře cihlového domu s výtahem ve velmi vyhledávané lokalitě na Praze 2 – Nové Město, ulice Ječná. Byt je kompletně zařízen. Výborná dopravní dostupnost – kousek od domu se nachází tramvajová zastávka (tram č. 10 a 16), stanice metra I.P.Pavlova cca 5 min. chůzí. V blízkosti domu je také park lákající k relaxačním procházkám a jiná zajímavá místa pro trávení volného času. Výborná občanská vybavenost, nákupní a zábavné centrum Flora vzdáleno pouze jednu stanici metrem.

50.074972
14.447600
Ječná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000/1os, 3000/2os, 4000/3os
ID nabídky41244
AdresaJečná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha42,80 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter