Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m² frekventovaná lokalita

Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita Atraktivní nebytový prostor v centru města, nezařízený, 35,6 m2 frekventovaná lokalita

Zprostředkujeme atraktivní pronájem nebytového prostoru vhodné ke komerčním i nekomerčním účelům. Tento prostor o velikosti 35,6 m2 se nachází v přízemí cihlového domu, pronajímá se nezařízený, ovšem po domluvě je možné nábytek ponechat (za poplatek). K prostorům náleží menší komora a rovněž je možné využívat sociálního zařízení, které je na chodbě. Podlahy jsou pokryty kobercem, topení ústřední. Výborná lokalita s výbornou dopravní dostupností do všech částí města (tramvaj, trolejbus, autobus), frekventované místo zaručující velký počet případných zákazníků. Doporučujeme!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.744727
13.368724
Tylova, Plzeň, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky41192
AdresaTylova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha35,60 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter