Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m²) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí

Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí Praha, krásný a velmi prostorný nový byt 2+kk (62 m2) v novostavbě na Praze 5, Švejcarovo náměstí

Krásný, prostorný nový byt 2+kk o velikosti 61,3 m2 se nachází ve 2. patře novostavby s výtahem ve velmi klidné lokalitě na Praze 5, v ulici Švejcarovo náměstí. Součástí bytu je kompletně zařízená kuchyňská linka, koupelna s vanou, WC je zvlášť. Na podlahách je použito dřevo, v koupelně dlažba. V bytě je domovní videotelefon, možnost telefonu, kabelové TV ,internetu. Byt má 2 lodžie. Topení je centrální. K bytu patří i garážové stání. Možné připojení na PCO. Dům se nachází ve velmi lukrativní lokalitě, v okolí je veškerá občanská vybavenost (restaurace, divadla, hospůdky, bary atd.) a výborná dopravní dostupnost nejen do centra Prahy.

Smíchov, Praha 5 - Smíchov (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 poplatky
ID nabídky41191
AdresaSmíchov, Praha 5 - Smíchov (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha61,30 m²
Balkónano
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter