Tato nemovitost není dostupná

Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné

Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné Praha - západ, nový luxusní rodinný dům 6+1 k pronájmu, garáž, zahrada, v obci Nučice u Rudné

Nabízíme k pronájmu nový luxusní rodinný dům 6+1 v obci Nučice u Rudné, 5 km od Prahy. Velice příjemný dům s krásnou zahradou. Nízkoenergeticky koncipovaný dům. Luxusní kuchyně vybavena všemi spotřebiči – lednice, myčka, sporák. V domě jsou dvě koupelny. Jedna se sprchovým koutem, druhá má rohovou vanu. Dům je nezařízený. Na zemi jsou vytapene podlahy, plovoucí podlaha. K bytu náleží terasa se vstupem na zahradu. Parkovat lze v garáži. Nučice je velice klidná oblast s krásným okolím. Klidné bydlení, vhodné i pro rodiny s dětmi. V okolí výborná občanská vybavenost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení 10 min prazskou MHD-bus na Zlicin

Telekomunikace

telefon
50.017055
14.231966
Nučice, Nučice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky41086
AdresaNučice, Nučice (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku800 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 stání)
Sklepne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter