Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd

Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd Praha, krásný RD k pronájmu, Nad Výpustí ulice, terasa, garáž, zahrada, Praha - Ujezd

Samostatně stojící RD k pronájmu se zahradou a garáží. Moderní a praktické provedení, slunný, s terasou a krbem, vysoký standart vybavení spotřebiči. Dům je chráněn alarmem. K dispozici tři patra se třemi koupelnami a třemi WC. Kuchyně vybavena všemi spotřebiči. Dům stojí v klidné slepé ulici, 100 m od domu rybník. Nákupní centrum v 10 minut vzdálených Průhonicích. Dostupnost autobusem, autem 25 minut do centra. Bydlení klidné a vhodné i pro rodinu s dětmi.

Telekomunikace

telefon
50.012977
14.544624
Nad výpustí, Praha 4 - Újezd, Czech Republic
Cena
34 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,-
ID nabídky41026
AdresaNad výpustí, Praha 4 - Újezd
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku300 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter