Tato nemovitost není dostupná

Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most

Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most Praha, velice krásný a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Vlašská, Malá Strana, v okolí Karlův Most

Velice pěkný byt 4+1 přímo v centru Prahy 1 – Malá Strana, ulice Vlašská. Byt o 110 m2 se nachází v prvním patře historické budovy. V domě není výtah. Kuchyňská linka je vybavená lednicí, mrazničkou, sporákem a myčkou. V koupelně je pak k dispozici rohová vana, sprchový kout a pračka. WC samostatně. Na podlaze jsou parkety. Topení plynové. Telefon a kabelové připojení možné. Romantické prostředí Malé Strany nabízí neskutečnou spoustu krásných míst. Petřínské sady nedaleko. Krásné místo k relaxaci a odpočinku. Pěknou procházkou se dostanete na nedaleký, známý Karlův Most. Velice atraktivní lokalita. V okolí spousty historických památek. Pěkné a nevšední bydlení.

Telekomunikace

telefon
50.087303
14.400669
Vlašská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elek a plyn na najemnika
ID nabídky41011
AdresaVlašská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha110 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter