Tato nemovitost není dostupná

Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu

Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu Pronájem - byt 3+1 po rekonstrukci na Praze 3 s výhledem na Prahu

Byt ve 2. patře – 3+1 po rekonstrukci. V bytě jsou 2 separátní místnosti, mezi nimiž je kuchyň a koupelna. Toaleta je zvlášť. Na podlahách jsou parkety, PVC. Z oken je krásný výhled. Dopravní spojení je výborné, tramvaj ze Seifertovy ulice přímo na Hlavní nádraží, nebo cca 3 minuty na autobus či metro Florenc. Klidná ulice, světlý byt.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.086360
14.441890
Příběnická, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky4101
AdresaPříběnická, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha96 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter