Tato nemovitost není dostupná

prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí

prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí prodej rodinného domu 5+1 s obchodními prostory v přízemí

Nabízíme k prodeji veliký rodinný dům s kompletně zařízenou prodejnou a luxusním bytem na náměstí v Novém Městě pod Smrkem, Obchod, který se nachází v přízemí domu, nemá ve městě žádnou konkurenci a úspěšně profituje více než 22 let. Obchod zahrnuje prodejnu, sklad, kancelář, koupelnu, kuchyň a veškeré zboží v prodejně i ve skladu. Obchodní prostory mají celkovou velikost 152m². V zadní části obchodu je druhý východ, kterým se dostaneme na zahradu. Na zahradě se nachází skleník, kamenný krb s udírnou a dvě parkovací místa pro auta. V patře nad obchodem je umístěn byt s opravdu velikým obývacím pokojem o velikosti 800×500 cm, jehož podlaha je pokryta dřevěnými parketami, dále plně zařízená kuchyň se spotřebiči, koupelna, dva pokoje s vestavěnými skříněmi a špajz. Na chodbě se nachází další vestavěné skříně, které v sobě schovávají část komínu. V tomto patře také leží balkon, ze kterého je vidět na zahradu domu. V podkroví pak najdeme pokoj a sušárnu, která by mohla mít i jiné využití. Bytové prostory i s podkrovím mají celkovou velikost 258m². V bytě jsou dále namontována značková plastová okna a všechny podlahy jsou pokryté plovoucími podlahami. Neobvyklou výhodou v tomto skvěle vyřešeném domu jsou tepelné kabely, které se nacházejí na střeše a ohřívají v zimě okapy.

Kanalizace

jiný typ kanalizace ano

Vytápění

ústřední topení ano

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody ano
50.925744
15.229119
Mírové náměstí, Nové Město pod Smrkem, Czech Republic
Cena
7 800 000 Kč
celková cena
ID nabídky40929
AdresaMírové náměstí, Nové Město pod Smrkem
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku400 m²
Balkónano
Garážne
Sklepne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter