Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m², přímo u I.P.Pavlova

Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova Praha, nezařízené kancelářké prostory k pronájmu, Jugoslávská, Vinohrady, 45m2, přímo u I.P.Pavlova

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu hezké kancelářské prostory ve třetím patře cihlového domu (bez výtahu) v ulici Jugoslávská, pár kroků od metra a náměstí I.P. Pavlova. Kanceláře se budou pronajímat nezařízené (nábytek na fotografiích je předchozího nájemce). Jsou zde tři kanceláře, kuchyňský kout s lednicí a koupelna s toaletou i sprchovým koutem. Na podlahách PVC, topení podlahové + plynový kotel. Telefonní linka a internet přes O2.

Telekomunikace

telefon
50.075627
14.431593
Jugoslávská, Praha 1 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
8 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000
ID nabídky40921
AdresaJugoslávská, Praha 1 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha45 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter