Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m², po rekonstrukci, balkon

Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu, Voroněžská, Vršovice, 80m2, po rekonstrukci, balkon

Vysoký standart na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Velmi pěkny jednoložnicový 3+kk ve zcela zrekonstruovaném domě ve Voroněžské ulici. Ložnice s balkónem orientovaným na jih, moderní kuchyně, prostorný obývák s malým balkónkem na severní stranu do ulice. Výtah, internetové připojení a satelit v ceně, možnost pronájmu parkovacího stání. Nedaleko jsou Havlíčkovy sady, rychlé spojení s centrem zajišťují tramvajové linky, v okolí je kompletní občanská vybavenost. (Brzy nové fotografie nyní zařízeného bytu).

50.071492
14.444574
Voroněžská, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000
ID nabídky40800
AdresaVoroněžská, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha80 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter