Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m², 2 koupelny

Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny Praha, luxusní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, Vratislavova, Vyšehrad, 85m2, 2 koupelny

Exklusivní nabídka bytů v luxusním bytovém domě Vyšehrad ve Vratislavově ulici, u vchodu do Vyšehradského Parku. Apartmány jsou kompletně zařízené, moderně vybavené, cena včetně vysokorychlostního WIFI Internetu a SAT tv. Krásné, prosvětlené a klidné byty, jsou k pronájmu i nezařízené za stejnou cenu. 3 minuty na tramvaj, do centra pak 10 minut. Vyjíměčně zajímavé propojení velmi moderního a komfortního bydlení v téměř bájné lokalitě s mystickou atmosférou.

Vyšehrad, Praha 2 - Vyšehrad (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
22 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ polatky, cena včetně služeb, internetu a SAT tv
ID nabídky40709
AdresaVyšehrad, Praha 2 - Vyšehrad (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha85 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter