Tato nemovitost není dostupná

Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice.

Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice. Praha 2, moderní, kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, Vyšehrad, Vratislavova ulice.

Rádi bychom Vám nabídli tento byt 3+kk k pronájmu, který se nachází v půdní vestavbě nově zrekonstruovaného domu pod Vyšehradem, kousek od Vltavy a jednu stanici tramvaje od metra Karlovo náměstí. Byt je situován ve 4. patře. Rekonstrukce je provedena ve vysokém standardu s důrazem na použitý materiál, funkčnost a nároky moderní doby v kombinaci s oživením původních prvků. Byt je slunný a velmi světlý. Plocha bytu je 106 m2. Byt má individuální vytápění plynovým kotlem, radiátory a koupelnové žebříky. V bytě je instalována klimatizace a světelná čidla. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Jsou zde dva samostatné pokoje, dvě koupelny s vanou a prostorný obyvací pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka bude dodána). K dispozici je videotelefon a elektronický systém. K bytu patří sklep v suterénu budovy. V domě je nový výtah. Tento byt má dva vchody, jeden ze schodiště a druhý přímo z výtahu. Jen 3 minuty chůze se dostanete na tramvaj, do centra pak 5 minut. Vyjíměčně zajímavé propojení velmi moderního a komfortního bydlení v téměř bájné lokalitě s mystickou atmosférou. V okolí domu je také možnost posezení ve výborných restauracích.

Telekomunikace

telefon
50.066360
14.418328
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
ID nabídky40678
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha106,30 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter