Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m²

Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2 Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 126m2

Nabízíme Vám k pronájmu částečně zařízené nebytové prostory v prvním patře cihlového domu přímo na ulici Vodičkova, pár kroků od Václavského náměstí. Najdeme zde tři kanceláře, dva kuchyňské kouty (jeden z nich vybaven lednicí) a tři toalety. Na podlahách jsou parkety a dlažba, topení plynové etážové. Prostory jsou přístupné po společném schodišti. Zabezpečení elektronické.

50.078277
14.421476
Vodičkova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
38 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky40648
AdresaVodičkova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Počet pater1
Užitná plocha126 m²
Plocha pozemku1 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter