Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m²

Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2 Praha, nezařízené nebytové kancelářské prostory 3+1 k pronájmu, Štefánikova, Smíchov, 128m2

Nabízíme Vám k pronájmu podkrovní nebytový kancelářský prostor v šestém patře cihlového domu. Kanceláře se pronajímají nezařízené (nábytek na fotografiích je předchozího nájemce), nábytek je možno po dohodě dodat. Najdeme zde tři kanceláře a kuchyni, kde najdeme veškeré spotřebiče (sporák se sklokeramickou deskou, troubu, lednice s mrazničkou, myčka, mikrovlnka). V koupelně je vana a toaleta, druhá toaleta je zvlášť. Na podlahách jsou parkety a dlažba, topení zajištěno vlastním plynovým kotlem. Výhodou je terasa, hezký výhled a klimatizace. Po dohodě možno pronajmout parkovací místo v podzemní garáži v objektu. Bytová jednotka se nachází v nově zrekonstruovaném paláci Austria v těsné blízkosti obchodního centra Nový Smíchov a samotného centra Prahy. Jedná se o multifunkční komplex s bytovými jednotkami, kancelářemi a obchody. Budova má dvě křídla orientovaná jižním a východním směrem. Uprostřed je vnitřní nádvoří se zahrádkou, která patří k restauraci. V komplexu je 24 hodin recepce, výtahy a bezpečnostní systém. V přízemí budovy je malá pasáž s restaurací s hudebním klubem, kadeřnickým salonem Loreal, parfumerií, vinotékou, zlatníkem a pobočkou ČSOB s bankomatem. V podzemí dvoupatrové parkoviště. Inernetové připojení Broadnet, PC-sítě, SAT-TV. V blízkosti se nachází supermarket Carrefour, kulturní vyžití nabízí Švandovo divadlo, vila Portheimka, Bertramka či multikina Village Cinemas a Palace Cinemas. Školy: ZŠ Drtinova, francouzské lyceum, Rakouské gymnázium, gymnázium Na Zatlance. Parky a zeleň: Kinského sady, Petřín, nedávno zrekonstruovaný park Sacré Coeur.

50.072604
14.403563
Štefánikova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky40631
AdresaŠtefánikova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha128 m²
Plocha pozemku1 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter