Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m²

Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2 Praha, částečně zařízené nebytové prostory - kanceláře 2+kk k pronájmu, Vodičkova, Nové Město, 93m2

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu částečně zařízený nebytový prostor v prvním patře cihlového domu na Vodičkově ulici, kousek od Václavského náměstí. Najdeme zde dvě oddělené kanceláře, kuchyňský kout a dvě toalety. Na podlahách jsou koberce a dlažby, topení plynové etážové. Přístup do kanceláří je společným schodištěm. Zabezpečení elektronické.

50.078277
14.421476
Vodičkova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky40623
AdresaVodičkova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha93 m²
Plocha pozemku1 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter