Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu

Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu Praha, krásny třípatrový dům z 18. stol., Malá strana, blízko Karlova mostu a Pražského hradu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi zajímavý třípodlažní domeček s předzahrádkou, umístěný ve dvoře na Maltézském náměstí, ve starobylém centru Prahy na Malé Straně, Praha 1. Byt je 4+1, nezařízený, v přízemí hala 22m², šatna 8m² a toaleta, v 1. patře dvě ložnice 13m² a 8m², koupelna, ve 2. patře pokoj s kuchyní 44m². Topení elektrickými přímotopy. Krásný dům z 18. století s původními stropy. Dům se nachází v centru staré Prahy, možnost kulturního i společenského vyžití, poblíž Karlův most a Pražský hrad. Nádherná lokalita. V okolí hospůdky a kvalitní restaurace. Bydlení pro náročné v srdci Malé strany.

Telekomunikace

telefon
50.086494
14.404947
Maltézské nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000
ID nabídky40605
AdresaMaltézské nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha114 m²
Plocha pozemku144 m²
Terasane
Balkónne
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter