Krásný byt 2+1, 75 m², balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance.

Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 2+1, 75 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance.

Velice prostorný, luxusní byt 2+1 na Vinohradech, kousek od metra Muzeum. Byt je situován ve 1. patře cihlového domu bez výtahu. Celý dům prošel náročnou rekonstrukcí při které byly zachovány a renovovány původní prvky této neobyčejné budovy. Byt není vybaven nábytkem, ale je možné ho dozařídit nábytkem po dohodě s majitelem. Jsou zde dva oddělené pokoje a samostatná kuchyně s linkou, ta je vybavena spotřebiči MIELE (sklokeramická deska, digestoř, myčka, elektrická trouba, lednice, mraznička). V koupelně je vana i sprchový kout a toaleta, další toaleta je oddělená. Celý byt je propojen prostornou vstupní halou. Možnost pronájmu garážového stání za poplatek, pouhých pár kroků od domu. Dopravní spojení je výborné – metro trasy A a C (Muzeum) a z téhož místa tramvaje, nedaleko je zastávka tramvají Italská. Ulice je velice klidná, s minimálním provozem. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, nedaleko je i několik škol. Park Riegrovy sady pár kroků od domu.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.079481
14.436460
Na Smetance, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
27 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4.680 Kč (elektřina a úklid společných prostor v domě, odvoz odpadu, vytápění bytu, veškerá spotřeba teplé a studené vody)
ID nabídky40562
AdresaNa Smetance, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha75,36 m²
Balkónano
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter