Tato nemovitost již byla pronajata

Krásný byt 3+1, 98 m², balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance.

Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance. Krásný byt 3+1, 98 m2, balkon, lukrativní lokalita, přímo v centru, Vinohrady - ulice Na Smetance.

Velice prostorný, luxusní byt 3+1 na Vinohradech, kousek od metra Muzeum. Byt je situován ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. Celý dům prošel náročnou rekonstrukcí při které byly zachovány a renovovány původní prvky této neobyčejné budovy. Byt není vybaven nábytkem, ale je možné ho dozařídit po dohodě s majitelem. Je zde jedna samostatná ložnice, dva průchozí pokoje a samostatná kuchyně s linkou, která je vybavena spotřebiči (varná deska, digestoř, myčka, elektrická trouba, lednice). V koupelně je vana, toaleta a bidet, další toaleta je oddělená. Celý byt je propojen prostornou vstupní halou. Možnost pronájmu garážového stání za poplatek, pouhých pár kroků od domu. Dopravní spojení je výborné – metro trasy A a C (Muzeum) a z téhož místa tramvaje, nedaleko je zastávka tramvají Italská. Ulice je velice klidná, s minimálním provozem. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost – restaurace, kavárny nebo základní škola. Park Riegrovy sady se nachází jen pár kroků od domu.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.079648
14.436112
Na Smetance, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500,- Kč domovní služby na osobu (každá další osobu + 2500,- Kč) + elektřina (hradí nájemník přímo dodavatelům)
ID nabídky40556
AdresaNa Smetance, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha98,91 m²
Balkónano
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter