Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice

Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice Praha, luxusní RD 7+1 k pronájmu, K Vizerce ul., vyhřívaný bazén, parkování, Praha 6 - Nebušice

Nabízíme k pronájmu rodinný domek v Praze 6 – Nebušice o celkové rozloze 240 m2. V domě se nachází obývací pokoj s vnitřním krbem a jídelnou, 5 ložnic, moderní kuchyň zařízená sporákem se sklokeramickou deskou, lednicí s mrazákem a myčkou, tři koupelny a tři toalety. Parkování zajišťuje garáž s automatickým dálkovým ovládáním a dále dvě parkovací místa na pozemku. Dále je k dispozici vyhřívaný venkovní bazén s přístupem z obývacího pokoje a venkovní terasy. V celém objektu je nainstalováno elektronické zabezpečovací zařízení s možností připojení na pult centrální ochrany, telefon a satelit. Krásná a klidná lokalita, v jejíž tesné blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast Divoká Šárka s koupališťem a četnými cyklistickými a turistickými stezkami. Dobrá dopravní dostupnost do centra – cca 10 min. autobusem na metro – stanice Dejvická i plná občanská vybavenost. Cena je 3000EUR.

Telekomunikace

telefon
50.110700
14.327905
K Vizerce, Praha 6 - Nebušice, Czech Republic
Cena
49 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 8000 - 9000
ID nabídky40440
AdresaK Vizerce, Praha 6 - Nebušice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha240 m²
Plocha pozemku240 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 garáž)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter