Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m²

Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2 Praha, moderní byt 2+kk s balkonem k pronájmu, parkování, Smíchov, ulice Na Zatlance, 54m2

Nový, kompletně zařízený byt 2+kk (54m²) s balkonem. Byt se nachází v 5. patře novostavby. K dispozici výtah. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlaha. Možnost pronájmu parkovacího stání za poplatek. Byt se nachází v žádané lokalitě Praha 5 – Smíchov. Ideální kompromis mezi ruchem velkoměsta a poklidem přírody. V blízkosti centrum Nový Smíchov, který nabízí kompletní občanskou vybavenost. Klidné prostředí k procházkám a odpočinku se nachází jen pár kroků od domu. Výborné spojení do centra (tram, metro). Ideální pro mladý pár.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.068968
14.399637
Na Zatlance, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
21 780 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby Kč 3228,- + elektřina
ID nabídky40417
AdresaNa Zatlance, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha54 m²
Balkónano (4 m²)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter