Tato nemovitost není dostupná

Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město

Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město Praha krásný byt 3+1 přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, Havelská, Staré Město

Doopravdy krásný byt 3+1 o rozloze 84 m2 v ulici Havelská, Praha 1– Staré Město. Byt se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem. Je vybaven novým nábytkem a je kompletně vybaven. Možnost připojení telefonní linky a internetu. Byt se nachází v turistické a nákupní zoně kousek od Václavského náměstí, v klidnější vedlejší ulici v řadě nádherných činžovních domů, které tvoří klenot starého města. Výborná dopravní dostupnost- všechny linky metra v dosahu max 15 minut. Veškerá občanská vybavenost (restaurace, kavárny, kluby, bary atd.) v nejlepším dosahu. Nedaleko je Staroměstské náměstí se slavnou radnici ze počátku 14. století a Orlojem. Velmi lukrativní a reprezentativní lokalita, která umí skloubit jak ruch velkoměsta tak i klid k odpočinku.

Telekomunikace

telefon
50.084408
14.420332
Havelská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+1500, domovní služby + energie na nájemníka
ID nabídky40264
AdresaHavelská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha84,88 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter