Tato nemovitost není dostupná

Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek

Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek Karlštejn, prodej 3 hal, kanceláří, velký pozemek

Prodej komerčního objektu s velkým pozemkem v okrese Beroun, konkrétně na Karlštejně. Jedná se o areál, která se skládá ze 3 velkých hal a kompletního zázemí pro firmu. V jedné z hal je možnost trvalého bydlení, nad recepcí je byt.jednotka se sociálním zařízením (WC, sprch. kout). V dalších halách jsou prostory i pro kanceláře, šatny, soc.zařízení. Na podlahách je dlažba, výška-strop 3,5 m. Do areálu je bezproblémový příjezd, jak pro osobní dopravu, tak nákladní, ale i kamionovou dopravu. Areál je vybaven kamerovým systémem a elektronickým zabezpečovacím zařízením. Areál se nachází v krásném prostředí, okolo samé lesy. Doporučujeme pro výbornou lokaci, kde je nedaleko nájezd na D5 (Praha, opačným směrem pak Beroun, Plzeň, apod..). Strategické místo pro různý druh podnikatelské činnosti, např. opravny aut, sklady pro materiál, stavebnictví, zámečnictví a mnoho dalšího.

49.930505
14.164443
Karlštejn, Karlštejn (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
9 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky40078
AdresaKarlštejn, Karlštejn (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha468 m²
Plocha pozemku2 168 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter