Tato nemovitost není dostupná

Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m²,terasy

Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy Rezidence Barrandovská skála, luxusní bydlení s výhledem na Prahu - 5+kk, 167 m2,terasy

Byt o rozloze 167 m2 se nachází ve 2. a 3. patře viladomu a disponuje dvěma balkony a dvěma prostornými, částečně zatravněnými terasami (81,5 m2) . Najdeme v něm čtyři ložnice, obývací pokoj s kuchyňskou částí, dvě koupelny, samostatné WC a komoru s přípojkami pro pračku a sušičku. Tento byt je vybudován jako mezonet, proto se jedna místnost nachází ve vyšším patře, ze kterého je dechberoucí výhled na řeku Vltavu a celé široké okolí.

Rezidence Barrandovská skála je umístěna na skalním ostrohu sousedícím ze západní strany s vilovou zástavbou Hlubočep s výhledem na Prokopské údolí a centrum Prahy. Objekt má 12 bytů a je rozdělen do čtyř samostatných viladomů, z nichž vždy dva sousední jsou spojené proskleným schodišťovým jádrem. Viladomy mají tři plnohodnotná nadzemní podlaží a jedno ustupující podlaží. Byty zaujímají vždy celé podlaží viladomu s výjimkou mezonetů ve třetím a ustupujícím podlaží. Jednotlivé viladomy jsou odlišeny použitím různého materiálu fasády. Je použit obklad z měděných plechů, obklad ze sklocementových desek a keramický obklad s dekorem přírodního kamene. Vzhledem k atraktivnímu výhledu se na fasádě uplatňují velké prosklené plochy francouzských oken jednotlivých bytů. Balkony jsou nepravidelně rozmístěny a jejich zábradlí je prosklené, aby nenarušovalo pohledovou kompaktnost. Poslední podlaží mají tři stěny celoplošně prosklené a pevná stěna je orientována vždy směrem k sousednímu viladomu pro zajištění soukromí. Na interiér navazuje zelená střecha s terasou. Garáže v 1.PP jsou částečně zapuštěny do okolního terénu. Střecha garáží je ozeleněna a navazuje na sadové úpravy zahrad na terénu. Městská čtvrť Hlubočepy je plná zelených hájů a stezek, které jsou ideální k procházkám a projížďkám na kole. Skvělou dopravní dostupnost do centra města poskytují autobusy a pár minut vzdálené metro.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, automobil (metro 10 min)

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.034489
14.398900
Skalní, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena Info v RK
PoplatkyPro info o ceně volejte svému makléři.
ID nabídky40060
AdresaSkalní, Praha 5 - Hlubočepy
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater4
Užitná plocha167,88 m²
Terasaano
Balkónano
Garážne
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter